×

Home staging, pośrednictwo, kredyty, porady prawne – BROWWAR Biuro Nieruchomości

Home staging, zespół

BIURO BROWWAR NIERUCHOMOŚCI

to kilkuosobowy zespół pośredników, dwuosobowy dział prawny oraz specjalista do spraw kredytów hipotecznych. Współpracujemy również z rzeczoznawcami kredytowymi, ubezpieczycielami, osobami zajmującymi się home stagingiem oraz z innymi Biurami Obrotu Nieruchomości.

Samodzielnie lub z naszymi klientami inwestujemy w nieruchomości – kupujemy, sprzedajemy, regulujemy stany prawne oraz rozwijamy zarządzanie nieruchomościami.

W naszej ofercie znajdują się mieszkania, domy, lokale użytkowe i gastronomiczne oraz działki – zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem. Gustujemy w starym budownictwie i kamienicach, dlatego znajdziecie ich dużo w naszej ofercie [zajrzyjcie do zakładki lista ofert i sprawdźcie!].

Sami mamy biuro na tyłach dawnego Zamku Cesarskiego, w zaciszu Zamkowej Masztalarni przy ulicy Fredry 7 w pokoju nr 72, 73 i 74.

Twórczo

Bardzo lubimy swoją pracę – jest kreatywna i dynamiczna, zawsze niesie za sobą nowe wyzwania i wymaga dużo wiedzy, która powiększa się po wykonaniu każdego nowego zadania. Ta praca to nie tylko pośrednictwo!

Bezpiecznie

Staramy się o jak najlepszy kontakt i atmosferę w procesie zakupu/sprzedaży bądź najmu nieruchomości. Znamy się na swojej pracy, co pozwala na swobodne poruszanie się w zawiłościach prawnych. Chcemy dawać swoim klientom poczucie bezpieczeństwa. Doświadczenie, precyzja, a może szczególnie to, że lubimy to robić, pozwala na zaoferowanie Państwu najlepszych i bezpiecznych usług w procesie, w którym nie ma przegranych. Zależy nam na satysfakcji i grze fair

Aranżacje i home staging

Nasza praca to porady, pomysły, doradztwo w kwestiach technicznych, analitycznych czy też wizualnych. Zajmujemy się aranżacją, oferujemy home staging, przygotowujemy dom, mieszkanie, poddasze, apartament tak, by zainteresował i przyciągał uwagę.

Biznes

Nasza praca to także badania rentowności, tworzenie oraz znajdowanie dla Naszych Klientów swoistych „maszyn” zarobkowych lub konsumpcyjnych, i to często bardzo prestiżowych – oczywiście mamy na myśli nieruchomości.

Praca dostarcza nam ciągłego kontaktu z nowymi ludźmi, niesiemy pomoc w zaspokajaniu potrzeb – pomagamy podjąć Naszym Klientom trudną, ale zawsze dobrą decyzję. Często nasza praca mile zaskakuje… Ci którzy myśleli, że nas nie potrzebują, na końcu z zadowolenia nam dziękują.