×

Poznań, Święty Marcin

Wyślij znajomemu

 
Cena
5 500 PLN
Powierzchnia
92,86 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
0
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie (lokal)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak

Udostępnij:

Polecam do wynajęcia lokal usługowo - biurowo - handlowy o łącznej pow. 92,86 m2 położony w Poznaniu o wysokim standardzie wykończenia. Lokal mieści się w stylowej kamienicy przy ul. Święty Marcin składający się z:

poziom I (parter)

pomieszczenie z wydzielonym biurem - 51,25 m2

poziom II (piwnica)

korytarz z aneksem - 12,47 m2
pom. socjalne - 18,05 m2
serwerownia - 5,04 m2
WC - 2,00 m2
klatka schodowa - 4,05 m2

Oświetlenie pomieszczeń halogenowe i jarzeniowe, podłogi – wysokiej jakości panele oraz płytki, na ścianach gładź szpachlowa. Pomieszczenia wyposażone w gniazda elektryczne, alarm, Internet. Klimatyzacja. Dodatkowo: monitoring wewnętrzny.

Czynsz płatny z góry do 10 dnia każdego miesiąca w wysokości 59,23 zł netto/m2 + koszty eksploatacji 5 zł netto/m2 - w tym zaliczki które obejmują: wodę, ścieki, gaz, podatek od nieruchomości.
Rozliczenie energii elektrycznej wg. faktycznego zużycia.

Kaucja: 2 – miesięczny czynsz.
Okres najmu - minimum 2 lata z opcją przedłużenia na kolejny okres

Lokal wolny od zaraz!

Lokalizacja:
Kamienica położona w centrum miasta. Szereg punktów gastronomicznych, mające duże znaczenie podczas przerwy obiadowej (lunch), aby zjeść szybki i lekki posiłek. Niewątpliwym atutem jest rozbudowany system komunikacji miejskiej, który ma pozytywny wpływ na rozwój biznesu. Komunikacja miejska – zapewnia szybkie i sprawne przemieszczenie się w każdy punkt Poznania.

Zapraszam na prezentację, agent prowadzący Przemysław Kopij tel. 536-727-999 (odpowiedzialność zawodowa licencja 16821 Piotr Browarski).
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

  • Typ ulicy/drogi:Główna
  • Komunikacja:Autobus, Tramwaj

Przemysław Kopij

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest BROWWAR - Piotr Browarski z siedzibą w Poznań (61-701) przy Fredry 7 pok 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).