Oferta nieruchomości - oferta Premium

Poznań, Mostowa

77 m²

1 200 000 PLN

SPRZEDANE

Projekt: Fibich Interiors

Zdjęcia: Kroniki Studio

Mieszkanie z widokiem

Na otwartym planie, centralnie usytuowana kuchnia z wyspą i wysoką zabudową meblową, która tworzy podział z salonem, to bardzo oryginalne i odpowiadające potrzebom inwestorów rozwiązanie. Nie tworząc tym samym podziałów wzdłuż linii okien, będących całościową ścianą elewacyjną od strony południowej. Przepiękny widok na ścisłe centrum miasta można podziwiać prawie z każdego zakątka mieszkania. Oczywiście nie mniej istotne jest światło wpadające do wnętrza, którego natężenie możemy sterować za pomocą elektrycznych żaluzji wewnętrznych.

W przestrzeni wejścia wydzielono małe WC, które okalają funkcjonalne szafy. Strefa prywatna składa się z dwóch pomieszczeń: sypialni i łazienki na końcu planu.

Mocny, energetyzujący charakter wnętrza uzyskano poprzez zastosowanie wyrazistego koloru brył meblowych, usytuowanych centralnie i wyciszających tym samym otoczenie beżowymi tonami. Bordowy geometryczny mebel zabudowy kuchennej jest zarazem multifunkcyjnym regałem z przesuwnymi frontami od strony salonu. Zaprojektowano go tak, aby sprytnie ukryć skrzynkę elektryczną i przyłącza do rzutnika.

Czasem najmniej atrakcyjne elementy, odpowiednio wykorzystane, można zmienić w atuty. Drażniący zastany podciąg został wykorzystany jako podział kolorystyczny okalający wnętrze.

W dodatkowej, uzupełniającej zabudowie GK zostały ukryte wysuwane, sterowane elektrycznie rzutniki. Jest to doskonały przykład dostosowania rozwiązań do wymagań użytkowników. Zastosowano ekran zamiast telewizora, nie tylko w salonie, ale również w kuchni.

Aby odróżnić charakter otwartej części dziennej od sypialni i łazienki, projektantka zdecydowała się na zastosowanie drewnianego sufitu w tych dwóch pomieszczeniach. Indywidualnie zaprojektowane panele poprawiają akustykę, rozbijając przestrzeń. Tworzą wizualną całość, możliwą do zaobserwowania po otwarciu przesuwnych drzwi. Naturalne barwy, beton i ciepłe oświetlenie tworzą komfortową atmosferę.

Rok budowy: 2008
Piętro: 4
Stan budynku: Idealny
Rynek: Wtórny