KOMPLEKS AGROTURYSTYCZNO - RESTAURACYJNY

KOMPLEKS AGROTURYSTYCZNO - RESTAURACYJNY

Cena  4 300 000 PLN

Powierzchnia  899,38 m2

Powierzchnia działki  6 861 m2

Przeznaczenie (obiekt)  Handlowo/Usługowe

Opis

KOMPLEKS AGROTURYSTYCZNO - RESTAURACYJNY
Wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym, cichym i spokojnym zakątku wielkopolskiej wsi, w niedalekiej odległości od Krajobrazowego Parku Puszcza Zielonka - kompleksu leśnego o dużych wartościach przyrodniczych i naukowo-dydaktycznych.
Nieruchomość składająca się z 3 działek, dwóch obiektów (zabytkowego, odrestaurowanego domu oraz budynku gastronomiczno-mieszkalnego) a także czynnych cały rok, zarybionych stawów, tworzy klimatyczne miejsce w którym aktualnie prowadzona jest działalność agroturystyczna i gastronomiczna.To miejsce idealne (sprawdzone) na organizację imprez okolicznościowych, spotkań integracyjnych czy szkoleń dla firm, ale także ze względu na duży potencjał rozwojowy dla np. prywatnej kliniki terapii i leczenia uzależnień, depresji itd.

POWIERZCHNIA I LOKALIZACJA
Przedmiotem sprzedaży są 3 działki z kompleksem obiektów - zabytkowym, dwukondygnacyjnym domem o łącznej powierzchni użytkowej 229,5m2 (po podłodze ok. 350m2) , oraz budynkiem mieszkalno-usługowym o powierzchni użytkowej 669,88 m2, które mieszczą się na działkach o łącznej powierzchni 6861 m2.
Nieruchomość położona ok. 3km od Murowanej Gośliny, 26km od Poznania.

CENA
- 4.300.000 zł

ATUTY
- wspaniała, sielska atmosfera i klimat zarówno całego kompleksu zabytkowych budynków jak i otaczającej go natury (całość z dwóch stron graniczy z lasem)
- zabytkowy dom z 1824 r. o 229,5 m2 powierzchni użytkowej,
- budynek mieszkalno-usługowy – powierzchnia 669,88m2 ( idealny na spotkania okolicznościowe dla ok. 100 osób, połączony z zadaszonym miejscem do grillowania na ok. 70 osób). W części hotelowej ok 26 miejsc do spania.
- malowniczo położone, zarybione stawy
Na terenie nieruchomości znajdują się także:
- mała plaża
- plac zabaw dla dzieci,
Na wszystkich działkach wszystkie media: prąd, woda, gaz

STANDARD
Ofertę stanowią :
- zabytkowy dom dwukondygnacyjny z 1824 roku, odremontowany w 2005, z 4 sypialniami, pokojem dziennym, osobną w pełni wyposażoną kuchnią, gabinetem, 2 łazienkami i antresolą.
-dom gościnny z salą biesiadną - w pełni wyposażony i umeblowany. Kuchnia z 6-palnikowym piecem i dużym piekarnikiem z rożnem, lodówki i zamrażarki, zastawa stołowa na 150 osób, stoły na 100 gości, 6 sypialni na ok. 26 osób.
Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Okolica

Droga dojazdowa  Utwardzona

Pozycja na mapie

;

Agent nieruchomości

Renata Stasik

Agent Nieruchomości

Napisz do mnie

Szukasz nieruchomości?

Wypełnij poniższe pola, skontaktujemy się, gdy pojawi się oferta, która spełni Twoje wymagania

Chcesz sprzedać/wynająć nieruchomość?
– zgłoś swoją ofertę

Wypełnij poniższe pola, skontaktujemy się z Tobą!