Działka budowlano/usługowa przy Borach Tucholskich

Działka budowlano/usługowa przy Borach Tucholskich

Cena  250 000 PLN

Cena za m2  277,78 PLN

Powierzchnia  900 m2

Powierzchnia działki  900 m2

Przeznaczenie działki  Budowlana

Opis

DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą działki budowlano usługowej z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod symbolem MN/U

Korzystna lokalizacja – idealna na budowę wymarzonego domu z terenem do zagospodarowania na własne potrzeby oraz domu z firmą lub miejsca na usługi turystyczne np. idealnego na spływy kajakowe i restauracji zaraz przy rzece Bielskiej Strudze . Utworzony jest Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego z możliwość zabudowy działki w poniższych parametrach numer uchwały XLVII/434/01:

Maksymalna powierzchnia zabudowy:
- bardzo korzystne warunki zabudowa mieszkaniowo usługowej: 50%

Maksymalna wysokość zabudowy:
- budynki mieszkalne jednorodzinne: do 10 m


POWIERZCHNIA

900m2


ATUTY

- działka idealna pod zabudowę domu wraz z prowadzeniem działaności
- powierzchnia zabudowy działki aż do 50%
- nieruchomość bezpośrednio przy rzece
- bezpośredni dojazd do działki z głównej drogi we wsi Biała
- w okolicy liczne parki krajobrazowe ( Krajobrazowy park Tucholski)
- 7 min pieszo do Jeziora Biała
- tuż przy działce przystań kajakowa
- działka nadaje się na usługi turystyczne (minii pole namiotowe , baza wypadowa na spływy kajakowe , trasy rowerowe , piesze spacery , wędkowanie ) .
- nieruchomość posiada duże walory różnorodności zagospodarowania terenu, nadaję się zarówno na cele mieszkalne całoroczne , rekreację indywidualną bądź bazę turystyczną z możliwością łączenia tych różnych funkcji
- w sąsiedztwie działki kilka rezerwatów takich jak Rezerwat Żródła Rzeki Stążki , Rezerwat Bagno Grzybna , Rezerwat Doliny Rzeki Brdy

STAN PRAWNY

PEŁNA WŁASNOŚĆ


LOKALIZACJA

Działka położona w centralnej części Borów Tucholskich w granicach chronionego terenu Tucholskiego Parku Krajobrazowego bezpośrednio przy rzece Bielskiej Strudze w bliskiej odległości jeziora Białego otoczonego z każdej strony dużymi kompleksami leśnymi z oficjalnym kameralnym kąpieliskiem (niewielki pomost z łagodnym piaszczystym zejściem). Rzeka Bielska Struga stanowi szklak kajakowy łączący się z rzeką Brdą w najbardziej atrakcyjnym i malowniczym odcinku (na terenie Rezerwatu Doliny rzeki Brdy pomiędzy Tucholą a Woziwodą) . Bielska Struga łączy się również z jeziorem Białym co pozwala na dopłynięcie do jeziora praktycznie z samej działki . Bielska Struga słynie również jako tarlisko pstrągów potokowych.

Bliskość rzeki i przystani umożliwia bezpośredni dostęp z działki dla kajaków , łódek wędkarzy bez konieczności ich dodatkowego transportowania (działkę od rzeki z przystanią oddziela wąski pas drogi dojazdowej utwardzonej gruntowo) . W pobliżu przebiega Szlak Partyzantów AK z Czerska do Śliwic oraz inne ścieżki i drogi idealne na krótsze lub dłuższe wyprawy piesze lub rowerowe .
W pobliżu kilka większych lub mniejszych jezior takich jak jezioro Białe (trzecie co do wielkości na terenie Tucholskiego Parku Krajobrazowego o obszarze 37,5 ha w odległości 300 m z możliwością dopłynięcia z działki poprzez Bielską Strugę) , Bieliniec , Grzybek .
Miejscowość Biała usytuowana w środku kompleksu leśnego oddalona od pół uprawnych , zabudowań na ponad 5 km w każdym kierunku z dobrym dojazdem drogą asfaltową dochodzącą do drogi pomiędzy Tucholą i Czerskiem . W miejscowości tej luźna i niezbyt liczna zabudowa o charakterze rekreacyjnym , mieszkalnym (w tym starsze zabudowania o wiejskim charakterze) z ograniczeniami dalszej rozbudowy ze względu na położenie na terenie chronionego Tucholskiego Parku Krajobrazowego) .
Blisko do znanej miejscowość turystycznej Fojutowo (ok. 15 km) , gdzie oprócz obiektu akweduktu krzyżującej się rzeki Czerskiej Strugi z kanałem Brdy znajduje się rozbudowany obiekt turystyczny z gastronomią , basenami krytymi i otwartymi .

CENA

250 000zł

Media

Prąd  Nie

Gaz  Nie

Inne

Plan miejscowy  Plan zagospodarowania przestrzennego

Pozycja na mapie

;

Agent nieruchomości

Maciej Chołdrych

Agent Nieruchomości

Napisz do mnie

Chcesz sprzedać/wynająć nieruchomość?
– zgłoś swoją ofertę

Wypełnij poniższe pola, skontaktujemy się z Tobą!