Oferta nieruchomości - oferta Premium
Jerzykowo

2240 m²

302 400 PLN

SPRZEDAŻ

Działka budowlana w Jerzykowie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w Jerzykowie, 2,5 km od jeziora Kowalskiego. Ciche i spokojne miejsce z dala od zgiełku miasta z rozwijającą się infrastrukturą sprzyjającą nowym inwestycjom. Dużym atutem działki jest położenie oraz regularny kształt. Na wskazanej nieruchomości obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego zgodnie z którym, teren jest przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo-usługową.

P O W I E R Z C H N I A
2066 m2

L O K A L I Z A C J A
- Jerzykowo, gm. Pobiedziska
- 2,5 km do zalewu (Jezioro Kowalskie)
- 16 km od Poznania
- 1 km od Centrum Jerzykowa

M E D I A
Prąd - w drodze
Woda - w drodze
Gaz - w drodze

PODSTAWOWE WARUNKI ZABUDOWY
- maksymalna powierzchnia zabudowy: 35% powierzchni działki budowlanej;
- minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnego w stosunku do powierzchni działki budowlanej: 35%;
- dopuszczenie lokalizacji dojść, dojazdów, obiektów małej architektury, sieci i urządzeń infrastruktury technicznej;
- maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe z dopuszczeniem podpiwniczenia;
- dach skośny wielospadowy o kącie pochylenia połaci dachowych od 20° do 35°;
- maksymalną wysokość budynku mieszkalnego od poziomu terenu przy głównym wejściu do budynku do najwyższego punktu dachu - 10,0 m;
- klasa gruntu R IVa

A T U T Y
- w okolicy lasy, jezioro
- pełna infrastruktura w Jerzykowie
- dogodny dojazd do centrum miasta (Jerzykowo, Poznań)
- w okolicy zabudowa jednorodzinna

C E N A
302 400,00 zł

Jerzykowo

SPRZEDAŻ

Cena:  302 400 PLN

Cena za m2:  135 PLN

Powierzchnia:  2 240 m²

Powierzchnia działki:  2 240 m²

Przeznaczenie działki:  Budowlana

Prąd:  W drodze

Gaz:  W drodze

Plan miejscowy:  Plan zagospodarowania przestrzennego

Pozycja na mapie

Agent nieruchomości

Renata Stasik

Agent Nieruchomości

Napisz do mniePoznań – nieruchomości na sprzedaż czekają na Ciebie! Marzysz o idealnym domu w sercu Wielkopolski? A może poszukujesz nowoczesnego mieszkania z widokiem na panoramę miasta? Nasze biuro nieruchomości oferuje szeroką gamę atrakcyjnych lokali w Poznaniu i okolicach.

Odkryj z nami swoje miejsce marzeń wśród zabytkowych kamienic, przestronnych domów jednorodzinnych czy nowoczesnych apartamentów. Poznań to miasto, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnością, oferując jednocześnie doskonałą jakość życia. Sprawdź już dziś, co może dla Ciebie zaoferować nasza agencja nieruchomości Poznań!

Nieruchomości Poznań sprzedaż – kompleksowe usługi dla klientów Browwar Nieruchomości

Nieruchomości na sprzedaż w Poznaniu – z nami kupisz bez obaw! Rozumiemy, jak ważny jest dla Ciebie wybór idealnego lokalu. Dlatego nasze usługi obejmują kompleksową pomoc w sprzedaży nieruchomości na każdym etapie tego procesu. Od pierwszego kontaktu, poprzez prezentację ofert, aż po finalizację transakcji – jesteśmy z Tobą, aby zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo. Nasz zespół doświadczonych agentów nie tylko pomoże Ci znaleźć wymarzoną nieruchomość, ale również doradzi w kwestiach prawnych i finansowych.

Poznań – nieruchomości na sprzedaż w atrakcyjnych lokalizacjach

Oferujemy nieruchomości na sprzedaż w Poznaniu w najlepszych lokalizacjach. Nasza oferta to starannie wyselekcjonowane lokale, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Poznań to miasto pełne życia, kultury i historii, a my oferujemy nieruchomości zlokalizowane w najbardziej pożądanych dzielnicach. Stare Miasto, Jeżyce czy Łazarz – każda lokalizacja ma swój niepowtarzalny charakter i oferuje dostęp do licznych udogodnień. Wybierz lokal idealnie dopasowany do Twojego stylu życia.

Bezpieczna sprzedaż nieruchomości – wybierz profesjonalizm i doświadczenie

Zaufało nam już wielu klientów, którzy dzięki naszej pomocy znaleźli idealny lokal. A może interesują Cię nieruchomości w okolicach Poznania? Znajdziemy dla Ciebie wymarzony dom lub działkę pod inwestycje. Dołącz do grona zadowolonych klientów i zrealizuj swoje marzenia o własnej nieruchomości w jednym z najpiękniejszych miast Polski.