Oferta nieruchomości - oferta Premium
Nojewo

10101 m²

140 000 PLN

SPRZEDAŻ

Twoja działka w miejscowości Nojewo

D Z I A Ł K I

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki opisanej w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego jako "tereny zabudowy zagrodowej w gospodarstwach rolnych, hodowlanych, ogrodowych i leśnych lub mieszkaniowej jednorodzinnej" oraz "użytki rolne" w malowniczej miejscowości Nojewo.

W bliskiej i dalszej odległości liczne jeziora, rzeka Warta, lasy oraz urozmaicony krajobraz zapewniają możliwość uprawiania w Sierakowskim Parku Krajobrazowym większości form aktywnego wypoczynku, takich jak sporty motorowodne, spływy kajakowe, żeglarstwo, wypoczynek na plaży, wędrówki piesze, rowerowe czy jeździectwo.


L O K A L I Z A C J A

- Nojewo, powiat szamotulski,
- dojazd do dziełek z ulicy Skrajnej,
- 55 km do Poznania, 24 km do Szamotuł, 21 km do Sierakowa, 10km Chrzypsko Wielkie,
- w dalszym sąsiedztwie sąsiedztwie liczne lasy oraz jezioro Kikowskie,


P O W I E R Z C H N I A

10101 m2


M E D I A

- prąd w drodze obok działek,


A T U T Y

- możliwość zabudowy rolinczej, hodowlanej lub jednorodzinnej,
- fantastyczna lokalizacja pod gospodarstwo lub dom jednorodzinny,
- w dalszej odległości wiele możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu - sporty motorowodne, spływy kajakowe, żeglarstwo, wypoczynek na plaży, wędrówki piesze, rowerowe czy jeździectwo.


C E N A

140 000zł

Nojewo

SPRZEDAŻ

Cena:  140 000 PLN

Cena za m2:  13,86 PLN

Powierzchnia:  10 101 m²

Powierzchnia działki:  10 101 m²

Kształt działki:  Nieregularny

Ukształtowanie działki:  Płaska

Przeznaczenie działki:  Rolno-budowlana

Prąd:  W drodze

Gaz:  Nie

Droga dojazdowa:  Utwardzona

Komunikacja:  Autobus

Dostępne w okolicy:  Zabudowa niska, Apteka, Sklep, Park, Szkoła, Jezioro, Przystań, Las, Komenda policji, Kościół, Restauracja, Bazarek

Plan miejscowy:  Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego

Przeznaczenie działki w planie lub studium:  Tereny zabudowy mieszkaniowej

Wysokość zabudowy:  0

Ogrodzenie:  Brak

Procent możliwej zabudowy:  0

Agent nieruchomości

Paweł Dymitrowski

Agent Nieruchomości, Architekt

Napisz do mniePoznań – nieruchomości na sprzedaż czekają na Ciebie! Marzysz o idealnym domu w sercu Wielkopolski? A może poszukujesz nowoczesnego mieszkania z widokiem na panoramę miasta? Nasze biuro nieruchomości oferuje szeroką gamę atrakcyjnych lokali w Poznaniu i okolicach.

Odkryj z nami swoje miejsce marzeń wśród zabytkowych kamienic, przestronnych domów jednorodzinnych czy nowoczesnych apartamentów. Poznań to miasto, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnością, oferując jednocześnie doskonałą jakość życia. Sprawdź już dziś, co może dla Ciebie zaoferować nasza agencja nieruchomości Poznań!

Nieruchomości Poznań sprzedaż – kompleksowe usługi dla klientów Browwar Nieruchomości

Nieruchomości na sprzedaż w Poznaniu – z nami kupisz bez obaw! Rozumiemy, jak ważny jest dla Ciebie wybór idealnego lokalu. Dlatego nasze usługi obejmują kompleksową pomoc w sprzedaży nieruchomości na każdym etapie tego procesu. Od pierwszego kontaktu, poprzez prezentację ofert, aż po finalizację transakcji – jesteśmy z Tobą, aby zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo. Nasz zespół doświadczonych agentów nie tylko pomoże Ci znaleźć wymarzoną nieruchomość, ale również doradzi w kwestiach prawnych i finansowych.

Poznań – nieruchomości na sprzedaż w atrakcyjnych lokalizacjach

Oferujemy nieruchomości na sprzedaż w Poznaniu w najlepszych lokalizacjach. Nasza oferta to starannie wyselekcjonowane lokale, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Poznań to miasto pełne życia, kultury i historii, a my oferujemy nieruchomości zlokalizowane w najbardziej pożądanych dzielnicach. Stare Miasto, Jeżyce czy Łazarz – każda lokalizacja ma swój niepowtarzalny charakter i oferuje dostęp do licznych udogodnień. Wybierz lokal idealnie dopasowany do Twojego stylu życia.

Bezpieczna sprzedaż nieruchomości – wybierz profesjonalizm i doświadczenie

Zaufało nam już wielu klientów, którzy dzięki naszej pomocy znaleźli idealny lokal. A może interesują Cię nieruchomości w okolicach Poznania? Znajdziemy dla Ciebie wymarzony dom lub działkę pod inwestycje. Dołącz do grona zadowolonych klientów i zrealizuj swoje marzenia o własnej nieruchomości w jednym z najpiękniejszych miast Polski.