MIESZKANIE
na
WYNAJEM
1 700 PLN
50 PLN/m2
POZNAŃŁazarz
ul. Jana Matejki
Opis
M i e s z k a n i e
Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego dwupokojowego mieszkania w Poznaniu, znajdującego się przy ulicy Jana Matejki 7. Oferowany lokal składa się z korytarza, aneksu kuchennego, małego salonu, sypialni oraz łazienki.


S t a n d a r d
Bardzo dobrze wykorzysta przestrzeń sprawi, że nowi najemcy od wejścia poczują aurę ciepła, która otacza oferowany lokal. Dobre doświetlenie i maksymalnie podkreślone zalety czynią mieszkanie wyjątkowo przytulnym. Lokal urządzony w dobrym standardzie, zaprojektowany tak, aby zarówno urzekać wyglądem, jak i spełniać wszelkie potrzeby lokatorów.


L o k a l i z a c j a
Mieszkanie położone w całościowo odnowionej kamienicy, przy ulicy Matejki na poznańskim Łazarzu. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do obiektów handlowych i gastronomicznych. Bliskość Parku Wilsona, który daje możliwość relaksującego spaceru po ciężkim dniu pracy. Doskonale rozwinięta komunikacja miejska sprawi, że bez problemu dostaniemy się w każdy zakątek Poznania. Około 20 minut pieszo do Galerii Avenida.


O p ł a t y
Kwota najmu dla właściciela 1700 złotych
Czynsz około 350 złotych
Prąd

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - odpowiedzialność zawodowa licencja 16821 Piotr Browarski.

Zapraszam do kontaktu

Wojciech Telesiński

tel. 533 334 348

wojciech.telesinski@browwar.pl
Szczegóły oferty

RynekWtórny

Rodzaj budynkuKamienica

Rok budowy1930

Piętro1

Liczba pięter4

Liczba pokoi2