×

Poznań, Grunwald

Wyślij znajomemu

 
Cena
549 000 PLN
Powierzchnia
131,71 m2
Liczba pokoi
8
Piętro
0
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Inne, Inne
Liczba pokoi
8
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak
Parking naziemny
Tak

Udostępnij:

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego przekształconego z mieszkania o pow. 131,71 m2 położonego w dzielnicy Grunwald, przy ul. Matejki w przedwojennej kamienicy. Administratorem kamienicy jest spółdzielnia mieszkaniowa Poznań - Grunwald.

Lokal przeszedł generalny remont w roku 2010, który został poddany stosownym modyfikacjom. Łazienka została podzielona na dwa niezależne WC, kuchnia przekształcona w pomieszczenie socjalne. Jedno z pomieszczeń zagospodarowane na recepcje (sekretariat). Dodatkowo: trzy niezależne pomieszczenia oraz gabinet. Do każdego z pomieszczeń wchodzimy z przestronnego korytarza.

SKŁADA SIĘ Z:

- pomieszczenie - recepcja - 14,60 m2;
- pomieszczenie I - 25,70 m2;
- pomieszczenie II - 24,90 m2;
- pomieszczenie III - 22,30 m2;
- gabinet - 12,50 m2;
- pom. socjalne - 7,40 m2;
- korytarz - 18,31 m2;
- WC - 2 x 2,85 m2.

RZUT POMIESZCZEŃ - W ZAŁĄCZONYCH ZDJĘCIACH.

Przeprowadzony remont w roku 2010, obejmował m.in. : wymianę instalacji elektrycznej, wodnej, kanalizacyjnej. Wymianę okien (PCV), położenie płytek, paneli, szpachlowanie ścian. Montaż armatury białej, klimatyzacji. Odrestaurowanie sztukaterii w pomieszczeniach. Lokal wyposażony w instalację alarmową.

Lokal nadaje się na na kancelarie prawnicze, adwokackie, jak również na gabinety lekarskie etc.

FORMA WŁASNOŚCI: spółdzielczo - własnościowe prawo do lokalu z KW - bez obciążeń.

TERMIN OPUSZCZENIA: wolne od 1. października.

LOKALIZACJA: Dzięki bliskości linii tramwajowych (ul. Matejki), bardzo dobre połączenie w każdym kierunku miasta Poznania. Pełna infrastruktura. Liczne punkty usługowo- handlowe etc.

Gorąco polecam!

Zapraszam na prezentację, agent prowadzący Przemysław Kopij tel. 536-727-999 (odpowiedzialność zawodowa licencja 16821 Piotr Browarski). Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji, oraz kompleksową obsługę kredytową.


Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.
Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

  • Typ ulicy/drogi:Główna
  • Komunikacja:Autobus, Tramwaj

Przemysław Kopij

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest BROWWAR - Piotr Browarski z siedzibą w Poznań (61-701) przy Fredry 7 pok 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).