×

Poznań, Garbary

Wyślij znajomemu

 
Cena
750 000 PLN
Powierzchnia
127,80 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
6
Rok budowy
2016
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Medyczne, Handlowo/Usługowe, Inne
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Idealny

Udostępnij:

Na sprzedaż apartament o powierzchni 128 m2 mieszczący się w nowej inwestycji Casa Verona.
Budynek został zaprojektowany przez pracownię ARPA Jerzego Gurawskiego w nowoczesnym stylu, a jednocześnie sprawnie wpisuje się w historyczną zabudowę budynków Starej Rzeźni znajdujących się naprzeciwko. Dużym atutem jest lokalizacja - bliskość Starego Miasta, a z drugiej strony terenów zielonych na Cytadeli i przy Cybinie. Dzielnica dynamicznie się rozwija, w okolicy powstają nowe inwestycje.

Apartament mieści się na pierwszym piętrze, okna z jednej strony wychodzą na ulicę, z tej strony również jest taras, natomiast z drugiej strony na dziedziniec. Lokal posiada tylko dwa wydzielone pomieszczenia, reszta przestrzeni pozostaje otwarta z możliwością dowolnej aranżacji przez przyszłego inwestora. Idealnie nadaje się na biuro lub kancelarię - istnieje możliwość umieszczenia reklamy od strony ulicy.
Stan lokalu deweloperski rozszerzony - ściany wygładzone i pomalowane na biało, położona podłoga.
Lokal wyposażony w wideodomofon, sieć telefoniczną i internetową, ogrzewanie z sieci miejskiej.

Polecam i zapraszam na prezentację!

Karolina Zagański

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, Architekt Wnętrz

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest BROWWAR - Piotr Browarski z siedzibą w Poznań (61-701) przy Fredry 7 pok 2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).